Keramikinės dantų laminatės

Kas tai?

Kai nebedžiugina veidrodyje matoma šypsena, pacientai kreipiasi į specialistus, klausdami kaip tai pakeisti. Vienas iš dažniausiai pateikiamų sprendimo būdų yra keramikinės dantų laminatės – plonos plokštelės, kurios dedamos ant dantų siekiant paslėpti natūralių dantų trūkumus. Būtent jų dėka net ir nudilę arba aptrupėję, pageltę dantys gali įgauti itin estetišką ir patrauklią išvaizdą. Dėl procedūros specifikos dažnai dantų dengimas laminatėmis yra vadinamas mikroprotezavimu.

Kodėl verta rinktis dantų laminates?

• Natūrali išvaizda. Parinkus natūralios spalvos keraminės laminates, jas nuo natūralių pacientų dantų gali atpažinti tik specialistai.
• Ilgalaikis sprendimas. Laminatės yra tvirtos. Todėl galite būti tikri, kad tinkamai prižiūrimos jos tarnaus 15 metų ir daugiau.
• Patikimumas. Keramikinės dantų laminatės išlieka nepakitę ilgus metus. Taip pat nekeičia spalvos, išlaiko blizgesį.
• Natūralaus dantų audinio išsaugojimas. Ruošiant dantis restauravimo procedūrai, išsaugomi natūralūs dantys. Siekiant paruošti dantų paviršių dantų laminačių klijavimui, švelniai šlifuojamas natūralių dantų paviršius.

Kaip vyksta pasiruošimas ir procedūra?

„Man atrodo, kad laminatės yra būtent tai, ko man reikia. Tačiau nuo ko pradėti?“ – tai vienas dažniausiai sulaukiamų klausimų iš pacientų. Jeigu šis klausimas aktualus ir Jums, tuomet visų pirma turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju odontologu. Apžiūrėjęs ir įvertinęs Jūsų dantų bei burnos ertmės būklę specialistas padės priimti tinkamiausią sprendimą.
Jeigu gydytojas odontologas patikins, kad dantų laminatės yra geriausias sprendimas Jūsų konkrečiu atveju, tuomet dantys bus pradedami ruošti procedūrai. Visų pirma bus švelniai šlifuojamas dantų paviršius, tuomet skenuojami dantų atspaudai. Galiausiai tvirtinamos laikinos laminatės. Jas paprastai pacientui tenka nešioti apie savaitę – tol, kol pagaminamos nuolatinės laminatės.
Pagal specialaus 3D skenerio paimtus antspaudus, dantų technikų laboratorijoje pagaminamos nuolatinės keraminės dantų laminatės. Gydytojo odontologo kabinete laikinos laminatės pakeičiamos nuolatinėmis. Ši procedūra, priklausomai nuo dantų skaičiaus, kurias pacientas pasirinko dengti keraminėmis laminatėmis, trunka apytiksliai 1–3 valandas.

Gydymą atlieka

Inga Gecevičienė

Gydytoja - odontologė

Gydymo paslaugų lizingas

Lanksčiai prisitaikome prie klientų poreikių, todėl mūsų klinikoje galite mokėti už paslaugas lizingu!

Planuodami pirmą vizitą

Susisiekite telefonu arba el.paštu su klinikos administratore ir pasirinkite tinkamą laiką vizitui.

Kainos

Keramikinės dantų laminatės
Keramikinės dantų laminatės Kaina, €
Individualiai sluoksniuotos keramikos restauracija (venyras) 480

Terapinis dantų gydymas

Dantų protezavimas

Dantų implantacija

Dantų šaknų kanalų gydymas

Dantų šalinimas

Keramikinės dantų laminatės

Profesionali burnos higiena

Dantų balinimas

Vaikų dantų gydymas

Panoraminės ir dentalinės nuotraukos

Klinikos darbo laikas

I-V        8:00 – 19:00
VI-VII   nedirbame

MB IG odontologijos klinika

Tolminkiemio g. 1A, Kaunas

+370 688 78136

info@igklinika.lt